PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"

• Mbani dietë dhe nuk dobësoheni?- Ja arsyet

• Sfidoni gravitetin me joga ajrore

• Mëmësia ndryshon botën e femrës

• Zbuloni karakterin tuaj sipas ngjyrave

• Si mund të realizohet lindja natyrale e fëmijës

• Perimet e pranverës

• Këshilla të Mjekësisë Tradicionale Kineze

• A është e dëmshme banania me pika të zeza në lëkurë?

• Fobitë trashëgohen

• Metodat praktike për shtyrjen e venitjes së organeve

• Nga se shkaktohen alergjitë?

• Jemi të superfuqishëm!- 25 kuriozitete për trupin e njeriut

• 11 superushqimet që u rriten vlerat kur konsumohen së bashku

• Mos frenoni ndjenjat!

• Specat, burimi më i mirë i vitaminës C

• Si ta hiqni dhjamin e barkut

• Si lidhet shtatzënia me profesionin tek gratë?

• Dieta me shumë mish, vezë dhe qumësht, po aq e dëmshme sa duhanpirja?

• Radha dhe sasia e ngrënies së ushqimeve

• Sa shoqëror jeni?

• Ushqimet për të luftuar artritin reumatoid

• Çfarë është "vitamina Z"

• Sa vështirë të flemë një orë më shumë?

• Kujdesi për fytyrën pa kremëra kozmetike

• 20 përfitimet nga bizelet

• Si të lehtësohen shqetësimet nga hypochondria

• 90% e sëmundjeve shkaktohen nga parazitët

• Këshilla për diabetikët në dimër

• Mrekullia e një fruti

• 6 gabime në përdorimin e hudhrës

• 7 arsye të forta pse duhet të konsumoni një mollë në ditë

• "Sytë janë pasqyra e shpirtit"

• Gjumi, një aktivitet jetik

• Gratë duhet të flenë më shumë se burrat

• 15 këshilla për femrat

• Lëkurë e shëndetshme brenda dhe jashtë

• Frika se çfarë do të mendojnë të tjerët?

• Të reja për Aspirinën

• Sugjerime të Mjekësisë Kineze për problemet me shëndetin

• Lamtumirë mendime negative!
prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China