PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"

Voto tani, shijo falas më vonë


Radio Ejani në bashkëpunim me Restorant Medusa ju fton të merrni pjesë në votimin "Pjata më e mirë". Votoni për pjatën tuaj të preferuar. Në fund të votimit do të përzgjidhen 3 fituesit të cilët do të pajisen me një kupon dhe do të kenë mundësi të shijojnë pjatën falas tek Restorant Medusa me adresë:Rruga "Komuna e Parisit" në anën e Stadiumit Dinamo.

Restorant Medusa ofron një menu të projektuar me kujdes, për të plotësuar nevojat e të gjithëve duke ofruar nje kuzhine me përbërës bio. Kuzhinieri i restorantit i cili ka një eksperiencë 35-vjeçare në Italy, Gjermani, Francë dhe Australi, ka studiuar me vëmendje gatimet në metodat tradicionale dhe moderne, duke ofruar për shqiptarët gatimet më të shijshme dhe të projektuara me finesë.

China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China