PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"

Në mars të këtij viti do të zhvillohen sesioni i 3-të i legjislaturës së 12-të të Asamblesë Kombëtare Popullore të Kinës dhe sesioni i 3-të i legjislaturës së 12-të të Konferencës Konsultative Politike të Popullit Kinez. Për të ditur se cilat tema tërheqin më shumë vëmendjen tuaj, Radioja e Jashtme e Kinës (CRI) organizon këtë sondazh në internet dhe ju fton të merrni pjesë.

China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China