Adelina Berisha (Foto nga google)

Adelina Berisha (Foto nga google)

“Haram” mban titullin projekti i ri muzikor i Adelina Berishës, i shoqëruar dhe me videoklip.

Teksti dhe muzika është punuar nga Flow Musix, ndërsa orkestrimi nga Labinot Mezini (Studio Labi). Videoklipi i këngës është realizuar nga produksioni i njohur, Urban Graphics.

Këngëtarja bjonde edhe këtë here tërhoqi vemendjen e publikut me paraqitjen e saj skenike. (Përgatiti Sava Lena)