PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
Lijiang      Sanya      Chengdu      Huangshan      Jinan 
Qingdao      Luoyang      Hangzhou      Xian      Haerbin 
Kunming    Xichang    Yinchuan    Kashi    Suzhou 
Xiamen    Lhasa   Kaifeng    Jiaozuo    Zhangjiajie

Media shqiptre me mbështetje të posaçme:
TV Klan(http://www.tvklan.al/
Partnerët strategjik: Shoqata e Turizimit e Oqeanit Paqësore dhe të Azisë、Hotel Kempinski、Akadeimi i Turizmit i Kinës、Tencent 、The Travel Channel Mediat e bashkëpunimit: Xinhua,Renmin ,Zhongxin ,Zhongguo , Zhongqing , CNR , CCTV , Guangming ,China Economy ,
Rendtja e qyteteve të përzgjedhura
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China