PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
Xi Jinping kthehet në Pekin pas Samitit G20 dhe atij të APEC-ut
2015-11-20 09:31:27 CRI Komenti juaj Printoni

Pas pjesëmarrjes në samitin e 10-të të G20-së dhe në konferencën e 23-të jozyrtare të udhëheqësve të APEK-ut, të enjten kryetari i Shtetit i Kinës Xi Jinping u kthye në Pekin. (Fani)

Mrekulli
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China