PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
Xi Jinping fillon inspektimin e trupave të paradës ushtarake
2015-09-03 10:48:32 xinhua Komenti juaj Printoni

Kryetari i Shtetit i Kinës Xi Jinping, i shoqëruar nga tingujt e lartë të borisë, hipi në makinën "Flamuri i kuq" dhe nisi inspektimin e trupave të rreshtuar për të marrë pjesë në paradën ushtarake.

Mrekulli
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China