PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
Pharrell Willams këndon kolonën zanore për filmin "The SpongeBob"
2015-01-05 11:07:22 CRI Komenti juaj Printoni

Pharrell Williams rimblodhi grupin "N.E.R.D." për të kënduar këngën me titull "Squeeze Me", kolonë zanore e filmit "The SpongeBob: Sponge Out of Water". Kënga është ritmike dhe e hareshme.

Mrekulli
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China