PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
Gati bashkëpunimi midis Iggy Azalea dhe Britney Spears
2014-12-09 14:08:02 CRI Komenti juaj Printoni

Së fundi, Iggy Azalea vërtetoi në Twitter se po bashkëpunon me këngëtaren Britney Spears. Kur adhuruesi i saj e pyeti në Twitter se a po bahskëpunon me Britney-in, Iggy pohoi dhe tha se kjo është një eksperiencë fantastike.

Ndërkohë Britney tha në një intervistë se Iggy është bashëpunotore ëndrrash. Kënga e tyre mund të publikohet në albumin e 9-të të Britney-t.

Mrekulli
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China