PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
A ka të dashur të ri Taylor Swift?!
2014-12-05 14:35:21 CRI Komenti juaj Printoni

Taylor Swift ndoshta ka rënë përsëri në dashuri! Pas daljes së thashethemeve për Matt Healy, vokalisti i grupit britanik të rokut "1975", Taylor përsëri u ndodh në koncertin e tij duke i bërë foto vetvetes me Matt në sfond! Para ceremonisë së AMA-s, Taylor pa koncertin e grupit "1975", dhe të nesërmen mbante veshur një bluzë pa mëngë të grupit.

Mrekulli
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China