PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
Modelet e "Victoria's Secret", puthje nga aeroporti para nisjes për në Britani
2014-12-02 15:22:46 CRI Komenti juaj Printoni

 

Lindsay Ellingson, Doutzen Kroes, Alessandra Ambrosio, Behati Prinsloo, Candice Swanepoel, Adriana Lima, Lily Aldridge, dhe Karlie Kloss kanë pozuar dhe kanë dhënë puthje me dorë duke hipur në aeroplan. Ato u nisën për në Londër nga aeroporti JFK në Nju-Jork, për të marrë pjesë në sfilatën e "Victoria's Secret" të dielën. Sfilata do të transmetohet në televizionin CBS.

Mrekulli
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China