PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
Blake Shelton kandidohet për "Meshkujt më tërheqës të gjallë 2014"
2014-11-20 16:03:24 CRI Komenti juaj Printoni

Blake Shelton, anëtari i jurisë së programit televiziv amerikan "The Voice", është kandiduar nga revista "People" si konkurrent për çmimin "Meshkujt më tërheqës të gjallë 2014". Deri tani Shelton ka ngacmuar anëtarin tjetër të jurisë, Adam Levine, i cili u shpall "Mashkulli më tërheqës i gjallë" për vitin 2013. Sivjet që Blake është në listë, si do të reagojnë Adam dhe anëtarët e tjerë të jurisë.

Mrekulli
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China