PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
Taylor Swift flirton me ish-të dashurin e Jennifer Lawrence-it
2014-11-18 16:29:43 CRI Komenti juaj Printoni

Media e Hong Kong-ut njofton se, ndonëse këngëtarja Taylor Swift ka deklaruar shpesh këto kohë që po e kalon mirë pa të dashur, ajo po i bie pas Christopher Martin-it, vokalisti i grupit britanik "Coldplay", ish-bashkëshorti i aktores fituese të "Oscar"-it Gwyneth Paltrow dhe ish-i dashuri i aktores Jennifer Lawrence. Kohët e fundit Taylor është bërë tutore në reality show-n "The Voice", me qëllim që të jetë më pranë Christopher-it. Ndërkaq, ajo ka flirtuar me të nëpërmjet letrave dhe e-maileve. Këngëtarja ka lavdëruar gjithashtu këngët e Martin-it dhe ka pyetur të tjerët për jetën e tij intime.

Mrekulli
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China