PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
Robbie Wiliams këndon në këngën e re të Avicii-it
2014-10-09 10:39:49 CRI Komenti juaj Printoni


Robbie Wiliams

(foto nga www.cfp.cn)

Idhulli britanik Robbie Wiliams merr pjesë në këngën e re "The Days" të Avicii-it. Teksti dhe videoklipi i kësaj kënge janë shumë interesante. Në albumin e ri, Avicci këndon në stile të ndryshme, si rok, rege etj.

Avicci ka bashkëpunuar me shumë yje të njohur, siç Bon Jovi, Wyclef Jean, Green Day etj.

Mrekulli
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China