PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
Del kënga e re e Nicki Minaj ft. August Alsina -"No Love"
2014-09-23 11:26:52 CRI Komenti juaj Printoni

Doli zyrtarisht video-ja e këngës së re të August Alsina "No Love". Nicki Minaj dhe August Alsina bashkëpunojnë në këtë këngë, e cila pritet të shënojë një rekord të ri klikimesh.

Mrekulli
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China