PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
Katy Perry, më e kandiduar për çmimet EMA 2014
2014-09-19 16:57:53 CRI Komenti juaj Printoni

Publikohet lista e kandidatëve për çmimet EMA (Europe Music Aëards) të MTV-së për vitin 2014. Këngëtarja Katy Perry është kandiduar për 7 çmime, më shumë se të tjerët.

Ariana Grande renditet e dyta me gjashtë kandidime. 5 Seconds of Summer dhe Pharrell Williams fitojnë përkatësisht nga pesë kandidime.

Në fakt, në të kaluarën Katy Perry ka qenë gjithmonë "një kandidate" shumë e nxehtë e çmimeve EMA. Ajo ka fituar 21 kandidime, por vetëm katër çmime.

Mrekulli
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China