PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
Aktorja amerikane Kat Dennings do të nisë karrierën si këngëtare
2014-08-13 15:42:50 CRI Komenti juaj Printoni

Aktorja amerikane Kat Dennings, që luajti rolin e "Max"-it në serialin televiziv amerikan "2 Broke Girls", ka nisur karrierën kinematografike me një rol të vogël në "Sex and the City", një telenovelë e njohur, prodhim i vitit 2000. Më vonë, ajo u bë e famshme në komedinë "2 Broke Girls", por me sa duket Kat nuk kënaqet me arritjet aktuale dhe ka nisur një karrierë të re, në muzikë. Ditët e fundit, Kat njoftoi në Instagram se më 3 shtator do të nxjerrë në treg albumin e ri "I Left My Loom In Your Foyer" (Xu Guang)

Mrekulli
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China