PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
Intervista me Drejtorin e Informacionit në tv Klan [21 tetor 2010]
2010-10-21 20:10:36 cri komenti juaj Printoni

Më 21 tetor, Drejtori i Informacionit në tv Klan, Andi Bejtja, dha një intervisitë ekskluzive për Radio e Jashtme të Kinës. Ai u kthye në Pekin pasi mori pjesë në aktivitetin "10 qytetet më të përzgjedhura të Kinës 2010, të votuara nga përdoruesit e internetit në mbarë botën" që organizohet nga "CRI on line", uebsajti pranë Radios së Jashtme të Kinës. Nga 12 deri më 21 tetor, ai ka vizituar 3 qytete turistike kineze, Lijiang, Luoyang dhe Jinan.(Çang Çuo)

 

Mrekulli
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China