PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
Intervista me Drejtorin e Informacionit në tv Klan[12 tetor 2010]
2010-10-12 21:05:48 cri komenti juaj Printoni

Më 12 tetor, Drejtori i Informacionit në tv Klan, Andi Bejtja, dha një intervisitë ekskluzive për Radio e Jashtme të Kinës. Ai erdhi në Kinë për të marrë pjesë në aktivitetin "10 qytetet më të përzgjedhura të Kinës 2010, të votuara nga përdoruesit e internetit në mbarë botën" që organizohet nga "CRI on line", uebsajti pranë Radios së Jashtme të Kinës. Andi Bejtja do të qëndrojë afro 10 ditë në Kinë dhe do të vizitojë 3 qytete kineze, Lijiang, Luoyang dhe Jinan. (Çang Çuo)

 

 

Mrekulli
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China