PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
Vizita e Li Changchun-it në Estoni, Irlandë, Iran dhe Mal të Zi
2010-09-21 09:28:28 cri komenti juaj Printoni

Më 21 shtator në mëngjes, anëtari i përherëshëm i Byrosit Politik të Komitetit Qendror të Partisë Komuniste të Kinës Li Changchun u nis nga Pekini duke filluar vizitën zyrtare miqësore të tij në Estonin, Malin e Zi, Irelandën dhe Iranin.

 

 

Li Changchun u nis përnë Estoni, Mal të Zi, Irlandë dhe Iran

Mrekulli
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China