PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
FIFA shpall kohën e zhvillimit të takimeve të Kupës së Botës 2014
2013-11-14 09:27:31 CRI Komenti juaj Printoni

FIFA ka njoftuar kohën e zhvillimit të ndeshjeve për Kupën e Botës Brazil 2014.

Ndeshjet e fazës në grup dhe ato të fazave me eliminim të drejtpërdrejtë do të fillojnë nga ora 13:00 deri në 21:00 sipas orës vendore të Brazilit, ose ndërmjet mesnatës dhe orën 9 të mëngjesit në Pekin.

Ndeshja e hapjes e Kupës së Botës është planifikuar të zhvillohet në Sao Paulo në orën 17:00 të 12 qershorit. (Artani)

Mrekulli
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China