PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"

• "I dashur stres, më mirë ndahemi": 10 këshilla si të luftoni stresin

• Mendime dhe energji pozitive, jetë pozitive

• 'I fejuari im është dorështrënguar, më bleu një unazë të lirë. A më do me të vërtetë?

• Jeta në dhimbje, të vazhdosh apo të dorëzohesh

• Pse duhet të konsumojmë karçof dhe shparg

• Pranvera, stina më e mirë për forcimin e imunitetit

• Dobësohuni duke ngrënë këto fruta

• Ushqimet kryesore për lehonën

• Si të parandalohet përkeqësimi i depresionit

• Gjithçka mbi shëndetin e stomakut

• Pse mund të dobësohemi më lehtë në pranverë

• Si ta trajtojmë psoriazën

• Pse janë kaq interesantë binjakët

• Shkaqet e pagjumësisë sipas MTK-së

• Vetëshërimi emocional, aftësi e brendshme tek njeriu

• Dashuria e humbur dhe depresioni

• Efekti Nocebo: Mund të sëmureni vetëm duke menduar për sëmundjen

• Të qetë, në timon

• Pse shohim shumë ëndrra

• Australianët zbulojnë ilaçin e leucemisë

• Agjërimi i lehtë, një prirje e re në botë

• Ushqimet që nuk duhet t'i ringrohni

• Pse nuk duhet ta nënvlerësoni lakrën

• Konsumi i ushqimeve të rënda

• Rëndësia e "trëndafilit kundërmues", qepës

• Dardha, një "dhuratë e Zotit"

• Sa kafeinë duhet të konsumojmë gjatë ditës

• A duhet të heqim dorë plotësisht nga konsumi i mishit?

• 16 mrekullitë e patëllxhanit

• Të kuptojmë vibracionet e trurit

• Ushqimet që ju ndihmojnë në shërimin e pankreasit

• Kujdesi për produktet kozmetike gjatë shtatzënisë

• Lidhja e fshehtë mes kancerit dhe mykut candida

• Dieta e përshtatshme lehtëson pasojat e shtatzënisë

• Zhuangzi, filozofia e Kinës së lashtë për ruajtjen e shëndetit

• Flasin ekspertët:10 përfitimet e pirjes së ujit me limon esëll

• Dr. Feng Liang: Pse mjekësia kineze është më efektive kundër kolesterolit

• Si të dobësoheni sipas shkencës

• Orari më i përshtatshëm për stërvitje

• Kura natyrale për eleminimin e zbokthit
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China