Video/  Pamjet e natës të Shangait

2018-11-05 14:43:34 CRI Komenti juaj Printoni

 


Të hënën ka nisur në Shangai Ekspozita Ndërkombëtare e Importit e Kinës, që do të zgjatë deri të shtunën. Mbi 3000 kompani nga më shumë se 130 vende dhe rajone do të shfaqin produktet e tyre më të mira në këtë ekspozitë.

Kur bie nata në Shangai, qyteti është një mrekulli me ndërthurjen e dritës dhe të hijes. (Li Huailiang)

Mrekulli
Lajmet Kryesore