PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
"Kujtojmë, për të mos harruar" programi i posaçëm
2014-11-19 16:53:25 CRI Komenti juaj Printoni
Nga përdoruesit e uebsajtit CRI.CN

Niko Simaku:
E kam jetuar ate kohe. Ishin te ndershem ne ndjenjat e tyre.

Shefki Corja: Une kujtoj ate kohe. Perse duhej prishja e marredhenieve tregtare per ate moment?

Mirela Muco:im ate thoshte se ishin specialiste te mire kineze dhe bashkepunues.

Evriviadhi Goro:e verteta te thuhet.

Foto Kokthi: faleminderi polikron qe ma dergove.

Clirim Hoxha:Ishte prishja e marredhenieve me Kinen, pikerisht ne momentin kur Kina po hidhte hapa gjigante zhvillimi.më tepër<<

Mrekulli
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China