Xi dhe Rahmon zhvillojnë bisedime në sferë të vogël
2024-07-05 19:07:50

Të premten pasdite sipas orës vendore, presidenti i Kinës Xi Jinping dhe homologu i tij i Taxhikistanit Emomali Rahmon zhvilluan bisedime në sferë të vogël në Dushanbe. (Wang Lei/ Artan)