Xi dhe Rahmon zhvillojnë bisedime
2024-07-05 20:44:20

foto CFP

Të premten pasdite sipas orës vendore, presidenti i Kinës Xi Jinping dhe homologu i tij i Taxhikistanit Emomali Rahmon zhvilluan bisedime në Dushanbe. (Wang Lei/ Artan)