Mozzik cakton datën e publikimit të albumit
2024-06-09 18:40:19

Mozzik (Foto nga instagrami)

Mozzik (Foto nga instagrami)

Reperi i njohur shqiptar, Mozzik pak ditë përpara publikimit të albumit të tij ‘’Mërgimstar’’ ka publikuar promon dhe datën e caktuar. Ai ka njoftuar se pjesë e albumit janë 20 këngë të realizuara me videoklip. Ky albumi pritet që të vijë për publikun më 14 qershor. Në promon e publikuar shihen emrat e të artistëve me të cilët ai ka bashkëpunuar si: Dafina Zeqiri, Singullar, Monika etj. Këngëtari Mozzik ka theksuar se  realizimi i këtij albumi i ka marrë shumë përkushtim gjatë një viti të tërë. (Sava Lena)