Dafina Zeqiri zbulon pamje nga videoklipi i ri
2024-01-07 10:10:05

Dafina Zeqiri (Foto nga instagrami)

Dafina Zeqiri (Foto nga instagrami)

Këngëtarja e njohur shqiptare Dafina Zeqiri ka njoftuar  se albumi i saj i ri do të publikohet më 25 janar. Këngëtarja ka shpërndarë disa pamje nga videoklipi i ri, për të cilin nuk ka zbuluar se kur do të publikohet. Fansat që e ndjekin në rrjetet sociale kanë shkruar se mezi po e presin këtë projekt. Artistja deri më tani ka sjellë disa këngë nga ky album si “Unë të dua” me Afrim Muçiqin dhe këngën “My Love”. Dafina Zeqiri, kohët e fundit  ka realizuar shumë bashkëpunime me artistë të njohur .