“Mërzia”, kënga e re e Elgit Dodës në bashkëpunim me Elain
2023-12-24 14:46:38

Elgit Doda (Foto nga Youtube)

Elgit Doda dhe Elai kanë sjell së fundi këngën e tyre të re të titulluar “Mërzia”. Ky bashkëpunim është realizuar edhe me videoklip, i publikuar në YouTube. Kjo është kënga e parë e producentit të njohur shqiptar nga albumi i tij i ri. Ata vijnë me një interpretim interesant, ndonëse i përkasin zhanreve të ndryshme. Reagimet e fansave ishin mjaft pozitive, duke e pëlqyer këtë miksim. Elgiti shquhet që realizon projekte të bukura, të cilat bëhen hite gjithmonë, ndërsa Elai  është artist i ri dhe ka publikuar disa këngë.