Hoteli luksoz i Cristiano Ronaldos kthehet në strehë për të prekurit nga tërmeti në Marok
2023-09-11 18:44:45

CFP

CFP

Hoteli “Pestana CR7 Marrakech”, i vlerësuar me katër yje, në pronësi të futbollit Cristiano Ronaldo, është bërë një vend strehimi për të mbijetuarit e tërmetit të madh, njofton “Panorama”.

Hoteli luksoz i ka lënë mënjanë çmimet e kripura dhe u ardhur në ndihmë të gjithë qytetarëve të prekur nga tërmeti.

“Tani kemi arritur të marrim hotelin e Cristiano Ronaldos, i cili është në periferi, për të na dhënë një dhomë. Ne jemi duke pritur, kemi fjetur gjithë natën në rrugë”, tha një qytetar i prekur nga tërmeti. (Fatosi)

CFP

CFP

CFP

CFP