Dafina Zeqiri publikon foton në krahë të partnerit të ri
2023-09-03 11:17:24

Dafina Zeqiri (Foto Sot)

Dafina Zeqiri (Foto Sot)

Këngëtarja Dafina Zeqiri pasi është ndarë nga lidhja me DJ Geek, së fundi ka publikuar një foto në InstaStory, ku dukej në krahët e një personi tjetër, duke e mbajtur të fshehtë portretin e tij.  Në një postim Dafina krahas fotos, e veshur me një fustan të shkurtër të zi shkruan: “Date-night”, duke lënë të kuptohet se bëhet fjalë për një takim romantik. Pavarësisht komenteve dhe lajmeve për identitetin e të dashurit të saj të ri, Dafina ka preferuar të qëndrojë larg mediave lidhur me këtë ndërsa  fokusi I saj është muzika dhe të sjellë vazhdimisht projekte muzikore. Kënga më e re e saj e publikuar më 24 gusht titullohet “A m’ke dasht”, një bashkëpunim me Elinel. 


Përgatiti: Sava Lena