Xhensila Myrtezaj njofton për këngën dhe videoklipin e ri
2023-08-06 19:24:21

Xhensila (Foto nga instagrami)

Këngëtarja  Xhensila Myrtezaj  vjen me një tjetër projekt muzikor.  Ajo e ka bërë të ditur këtë gjë nëpërmjet një postimi që ka ndarë me fansat në rrjetet sociale. Ajo ndër të tjera ka zbuluar disa imazheve, ku tregoi detajet e projektit të ri,  si dhe imazhe të shkëputura nga xhirimet e videoklipit. “Pina pina, në periudhën më të mirë të verës, së shpejti”, ka shkruar Myrtezaj në mbishkrimin e fotove. Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj aktori Besi Kallaku po presin fëmijën e tyre të dytë.