Dafina Zeqiri dhe Ylli Limani, në duet me “Kaje”
2023-07-02 10:56:31

Foto nga videoklipi -Kaje

Foto nga videoklipi -Kaje

Publikohet kënga e re “Kaje” nga dueti Ylli Limani dhe Dafina Zeqiri.

Dy artitët e suksesshëm si dhe mjaft të  dashur për publikun, Ylli Limani dhe Dafina Zeqiri janë bërë bashkë për të sjellë për publikun këngësn “Kaje”, të cilën e kishin paralajmëruan prej disa javësh.

Kjo këngë ka ardhur e shoqëruar edhe me videoklip dhe tashmë gjendet është e publikuar  në kanalin zyrtar në YouTube.

Teksti dhe muzika e këngës janë punuar nga vetë Ylli, ndërsa producent është Fatjon Miftari. Videoklipi është realizuar nga produksioni “Fati-TV”, me regji nga Ari Dalladaku.  Ky duet kaq i dashur nga publiku, pritet që të kthehet në “hit”. Artistët  Ylli dhe Dafina pak kohë më parë kanë pasur një tjetër bashkëpunim me këngën “Mos shko”.