Rita Ora prezanton albumin dhe këngën e re
2023-04-30 10:02:15

foto/Instagram

foto/Instagram

Rita Ora prezantoi albumin e ri pas pesë viteve dhe këngën e re “Praising You” . Ajo është shfaqur e veçantë në videoklipin e saj të. Ora ka treguar për fansat e saj këngën e fundit “Praising You” dhe bashkë me këtë lajm ka prezantuar edhe albumin e ri “You & I”. Këngëtarja me famë ndërkombëtare është kthyer në skenë me këngën e saj të fundit, ndërsa albumi i saj vjen pas pesë viteve, pas albumit “Phoenix”. Kënga e re e Ritës “Praising You” është ripërpunim modern i këngës klasike të vitit 1999 të Fatboy Slim me titull “Praise You”.