Ledri Vula zbulon pak nga klipi i këngës së re
2023-04-16 12:13:04

Ledri Vula, një nga reperët më të dashur të show-bizz-it shqiptar  është mjaft i angazhuar me projektet e tij të reja muzikore. Ndërkohë Sara, bashkëshortja e tij ka postuar disa momente nga një skenë e klipit të këngës së re të Ledrit.  Në video Ledri shfaqet në vend me ndriçim të zbehtë dhe duke i drejtuar armën vetes,  si pjesë e viodeklipit.