PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
"Kujtojmë, për të mos harruar" programi i posaçëm-Jiang Zuhui
2014-12-01 16:30:26 CRI Komenti juaj Printoni
Mehmet Shehu dhe grupi i artistëve kinezë në vitin 1966

Baletinët shqiptarë që bashkëpunuan me Jiang Zuhui dhe Zhang Ce

Jiang Zuhui, Zhang Ce dhe baletinët shqipëtarë

Mrekulli
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China