Neil Diamond, version të ri të "Sweet Caroline" për parandalimin e virusit

2020-03-24 15:00:17 CRI Komenti juaj Printoni

Këngëtari Neil Diamond po i inkurajon adhuruesit e tij të lajnë duart dhe të praktikojnë distancimin social gjatë pandemisë së koronavirusit.

Ai publikoi një video në mediat sociale, ku këndon një fragment nga kënga e tij "Sweet Caroline", por me tekst të ndryshuar, për të pasqyruar disa zakone për parandalimin e virusit.

Mrekulli
Lajmet Kryesore