PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
Çfarë bëjnë modelet e Victoria's Secret para një show?
2015-07-24 10:58:31 CRI Komenti juaj Printoni

Modelet e Victoria's Secret kanë një trup për t'u admiruar dhe shumë femra në botë pyesin veten se si ka mundësi një gjë e tillë. Madje disa prej modeleve kanë edhe fëmijë edhe përsëri kanë një trup për t'u admiruar.

Kohët e fundit në internet po qarkullon dieta dhe plani i ushtrimeve të Adriana Lima-s.

Ja çfarë përfshin:

-Mos konsumoni alkool

-2 javë para show, mos konsumoni ushqime të kripura

-9 ditë para show, konsumoni vetëm proteinë pluhur

-2 ditë para show, konsumoni ujë normalisht, jo me shumicë

-12 orë para show nuk konsumoni asnjë pije; për të humbur peshë.

Sipas DailyHitt: "Nutricisti i sugjeron Limës proteinën, vitaminat dhe suplementet për ta mbajtur energjike gjatë trajtimit. Sigurisht dhe ushtrime intensive për muskujt.

Mrekulli
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China