PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
Miller merr pjesë në filmin "Resident Evil 4"
2009-11-05 17:18:43 cri komenti juaj Printoni

Siç njoftohet, më 5 nëntor të vitit 2009 në Toronto vazhduan xhirimet për filmin "Resident Evil: Afterlife". Aktori i "Prison Break" Wentworth Miller, Spencer Locke dhe aktorja Milla Jovovich po xhirojnë në një anije, duke mbajtur thika të gjata në shpinat e tyre, gjë që tregon stilin e dhunshëm të filmit. (Xiaoyu) Foto: CFP

1 2 3
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China