PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
U promovua filmi "Twilight 2"
2009-11-04 15:04:11 cri komenti juaj Printoni

Siç njoftohet, më 3 nëntor në Tokio, u zhvillua konferenca për shtyp për promovimin e filmit "The Twilight Saga, New Moon". Ishin të pranishëm regjisori Chris Weltz dhe aktori kryesor Robert Pattinson. Në promovimin filmit mori pjesë edhe këngëtarja e ëmbël japoneze Miliyah Kato. (Xiaoyu)

1 2 3 4
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China