PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
U publikuan fotografitë nga vend-xhirimi i filmit "The Town"
2009-11-03 15:38:46 cri komenti juaj Printoni

Filmi "The Town" që po xhirohet tani në Nju Jork, është shkruar sipas motiveve të romanit "The Prince of Thieves" (Princi i hajdutëve). Ky film flet për një vjedhës që dashuron një drejtuese banke dhe arrin të vjedhë një shumë të hollash nga banka. Një punonjës i FBI-së zbulon vjedhjen dhe fillon ndjekjen.......

Aktori Ben Affleck do të luajë rolin e vjedhësit dhe aktorja Blake Lively do të jetë partnerja e tij në këtë film. (Xiaoyu)

1 2 3 4
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China