PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
Adam Sandler do të luajë rolin e një vajze në filmin e ri
2009-11-02 11:33:17 cri komenti juaj Printoni

 

Aktori i njohur i humorit, Adam Sandler do të luajë dy role, një djalë dhe një vajzë, në komedinë romantike "Jack and Jill". Filmi, me skenarist Steve Koren, flet për dy binjakë. Ai do të luajë vëllain Jack dhe motrën Jill. Prodhimi i filmit do të fillojë në fillimin e vitit të ardhshëm dhe mund të shfaqet në vitin 2011. (Xiaoyu)

Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China