PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
Mbahet ceremonia e premierës së filmit të Michael Jackson-it
2009-10-28 17:53:46 cri komenti juaj Printoni

Më 27 tetor sipas kohës vendore, në Los Anxheles u zhvillua ceremonia e premierës së filmit të Michael Jackson-it "This Is It". Në ceremoni ishin të pranishëm vëllezërit e Michael Jackson-it dhe aktorët Will Smith, Adam Lambert, Jennifer Love Hewitt, Ashley Tisdale etj. (Xiaoyu) (Artan)

1 2 3 4 5 6
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China