PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
Publikohet një fotografi e re e filmit "Twilight 2"
2009-10-23 16:39:15 cri komenti juaj Printoni

Siç njoftohet, më 23 tetor u publikua një fotografi e filmit serial me vampirë "The Twilight Saga: New Moon". Në këtë fotografi, aktori Robert Pattinson dhe aktorja Kristen Stewart po tregojnë ndjenjat e tyre të vërteta me vështrimet plot dashuri drejtuar njëri-tjetrit . (Xiaoyu) (Artan)

Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China