Shpat Deda & Edona Vatoci (Foto nga lajmi.net)

Shpat Deda & Edona Vatoci (Foto nga lajmi.net)

Kantautorët Shpat Deda dhe Edona Vatoci kanë sjellë në duet këngën me titull “Terr”, me kompozim të Shpatit dhe tekst të Edonës.

Orkestrimi, produksioni dhe inçizimi live janë bërë në bashkëpunim me Dritëro Nikqin. Shpat Deda ka kohë që nuk ka publikuar një projekt të ri muzikor dhe ky bashkëpunim është pritur shumë mirë nga fansat./ Sava Lena