Rozana Radi dhe Stine

Rozana Radi dhe Stine

Këngëtarja, Rozana Radi vjen me një këngë të re dhe lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale. Ajo madje ka njoftuar se po vjen në bashkëpunim me reperin e artistin e njohur, Stine. Këngëtarja ka ndarë një video ku prezanton një pjesë të këngës ku ka treguar për fansat e saj në rrjetet sociale; “Pak nga refreni i këngës i papërfunduar me Stine”, ka shkruar ajo.