PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"
Gwyneth Paltrow, aktorja më e urryer në SHBA
2014-08-08 17:30:05 CRI Komenti juaj Printoni

Cili është ylli më i urryer në SHBA? Shumica e njerëzve mendojnë se Justin Bieber është kampion në këtë drejtim. Por, sipas një sondazhi të fundit nga revista "Star", Gwyneth Paltrow që ka luajtur "Pepper" në filmin Iron Man kryeson listën e të famshmëve më të urryer në SHBA, pas deklaratave të saj në publik mbi pasurinë e saj.

Mes emrave më të urryer renditen yjet Lindsay Lohan、Anne Hathaway、Madonna、Jennifer Lopez dhe Kristen Stewart. (Jiang Lei)

Mrekulli
Komenti im
Forum

Sondazh me dëgjuesit për dy sesionet e vitit 2015 në Kinë

Voto tani, shijo falas më vonë
Artikuj top
Rubrika top
China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China