Macron dhe von der Leyen përcjellin Presidentin Xi në makinë pas takimit
2024-05-06 18:47:55

Më 6 maj, sipas orës lokale, pas përfundimit të takimit trepalësh mes udhëheqësve të Kinës, Francës dhe BE-së, Presidenti i Francës Emmanuel Macron dhe Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, e shoqëruan Presidentin e Kinës Xi Jinping deri tek makina e tij. (Foto nga CMG)

Foto: CMG