Xi merr pjesë në Dialogun Jozyrtar të Liderëve të APEC-ut me të Ftuarit dhe drekën e punës
2023-11-17 11:42:43

Presidenti Kinez Xi Jinping mori pjesë në Dialogun Jozyrtar të Liderëve të Bashkëpunimit Ekonomik të Azi-Paqësorit (APEC) me të Ftuarit dhe në drekën e punës në San-Francisko të ShBA-së të enjten sipas kohës vendore.(Xu Guang)