PËR NE  VEND PUNE
      
cri albanian.cri.cn
Faqja e parë | Lajme | Kina Sot | Fokus ekonomik | Kultura | Kozmopolit | Shëndeti | Fjala në Lajm | Koment për RJK Muzikë | Revista "Ejani"

• Ndahen çmimet për qytetet më krijuese kineze
Sektorët mbikëqyrës
Zyrës së Informacionit të Këshillit të Shtetit të Kinës, Ministrisë së Kulturës të Kinës, Ministrisë së Shkencës dhe të Teknologjisë të Kinës, Drejtorisë Shtetërore të Turizmit të Kinës
Organizues
Uebsajti "CRI on line" i Radios së Jashtme të Kinës

Chinese  |  English  |  Russian  |  German  |  French  |  Spanish  |  Italian

Na kontaktoni
• 010-68892306
• alb@cri.com.cn
• http://weibo.com/chengshibang

           

China Radio International.CRI. All Rights Reserved.
16A Shijingshan Road, Beijing, China